خواننده محترم!

با سلام

رویکرد اصلی در سایت “همفکری” مباحث مربوط به توسعه و مشاوره مدیریت می باشد. مباحثی که سعی در پاسخ به سوالات اساسی توسعه یافتگی و همچنین مباحث مدیریت پروژه دارد. برای آشنایی بیشتر با رویکرد سایت می توانید به بخش درباره مراجعه نمایید. در “همفکری” هدف بر این است که مسیری رو به راه حلهای موفقیت در کسب و کارها باز شود. این کار جز با همفکری و هم اندیشی میسر نیست. لذا :

  • ممکن است شما خواننده محترم، نظر یا نوشته ای در مورد مشاوره مدیریت داشته باشید که مایل به اشتراک آن با دیگران باشید.
  • ممکن است شما خواننده محترم، سوال یا معضلی در کسب و کار خود داشته باشید که مایل به اشتراک آن با دیگران باشید.
  • ممکن است شما خواننده محترم، تجربه موفقی در مدیریت کسب و کار خود داشته باشید که مایل به اشتراک آن با دیگران باشید.
  • ممکن است شما خواننده محترم، تجربه ناموفقی در ارتباط با کسب و کار خود داشته باشید که مایل به اشتراک آن با دیگران باشید.

به اشتراک گذاری ایده ها : رونمایی از ایده ها و نظریات خود و به اشتراک گذاری آنها با دیگران یک بازی برد-برد می باشد. که می تواند باعث توسعه و غنی شدن مباحث توسعه و مشاوره مدیریت شود. این باعث می شود راه های موفق را دیگران نیز بیاموزند و از تکرار راه های ناموفق اجتناب کنند. ممکن است در جایی دور تجربیات ناب و با ارزش شما به کار آید و باعث موفقیت کسب و کاری شود. که مسلما نفع آن به همگان باز می گردد. ارزش افزوده ای که از راه اتحاد اشتراک اندیشه ها درست می شود، باعث ایجاد ثروت خواهد شد. ماهیت این نوع ثروت به گونه ای است که از جیبی به جیب دیگر منتقل نشده است بلکه با دستان خالی و در راه رفاه همگان ایجاد شده است.

همکاری با سایت همفکری می تواند به چند شیوه باشد :

  • نوشتن مطلب در سایت: در صورت تمایل می توانید در “همفکری” ثبت نام نموده و به عنوان نویسنده به نوشتن و انتشار مطالبتان بپردازید. مطلب شما می تواند یک سوال یک درخواست یک تجربه موفق یا ناموق باشد. و یا هر مبحثی که مربوط به توسعه می باشد.
  • نوشتن دیدگاه ها و تجربیات : در بخش دیدگاه های مربوط به هر نوشته می توانید نظریات خود را نوشته و به توسعه و غنی شدن مطالب کمک نمایید.
  • معرفی کردن مطالب مفید سایر سایت ها. در این صورت در قسمت لینک های سایت یه آنها اشاره خواهید کرد.

معیار انتشار یک نوشته در سایت ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم آن با مبحث ۱- توسعه یا ۲-مشاوره مدیریت می باشد.

آدرس لینک ثبت نام برای به اشتراک گذاری ایده ها و نظریات و نوشته ها در سایت:

http://www.hamfekri.com/blog/wp-login.php?action=register

سوال یا نکته خود را می توانید با ایمیل زیر در میان بگذارید :

charekhah@gmail.com

با تشکر از همراهی شما دوست گرامی